Котел електричний Tatra-line Smart NEW 7.5 кВт Wi-Fi 220-380В TL-E07

безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 101336
21 369 ₴
+380 (98) 485-00-88
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити електричні котли Tatra Ви можете в нас в інтернет-магазині Santermo.com.ua оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за зазначеними телефонами
Електричний котел від польського виробника Tatra з Wi-Fi
Електричні котли Tatra-line серії Smart оснащені запатентованим теплообмінником з сухими нагрівальними елементами, що забезпечує ефективну тепловіддачу та безпечну роботу. Модернізований теплообмінник зі збільшим внутрішнім перетином покращує теплообмін, знижує енерговтрати та зменшує ризик засмічення самого теплообмінника. Котел має наднизький рівень шуму та високий ККД - близько 99%
Завдяки модуляції потужності в реальному часі забезпечується суттєва економія електроенегрії та довговічність обладнання.
Котел укомплектований циркулляційним насосом, розширювальним баком та краном підживлення. Оснащений функціями захисту від сухого нагріву та замерзання. Сенсорний багатофункціональний дисплей дозволяє легко налаштувати котел під потреби користувача. Підтримує режими: опалення, тепла підлога, підігрів гарячої води.
Підтримує підключення непрямого водонагрівача або буферних ємностей. Можливе підключення кімнатного програматора для автоматичного керування, а вбудований Wi-Fi-модуль дозволяє керувати роботою котла через смартфон з любої точки планети
Електричний котел від польського виробника Tatra з Wi-Fi
Електричні котли Tatra-line серії Smart оснащені запатентованим теплообмінником з сухими нагрівальними елементами, що забезпечує ефективну тепловіддачу та безпечну роботу. Модернізований теплообмінник зі збільшим внутрішнім перетином покращує теплообмін, знижує енерговтрати та зменшує ризик засмічення самого теплообмінника. Котел має наднизький рівень шуму та високий ККД - близько 99%
Завдяки модуляції потужності в реальному часі забезпечується суттєва економія електроенегрії та довговічність обладнання.
Котел укомплектований циркулляційним насосом, розширювальним баком та краном підживлення. Оснащений функціями захисту від сухого нагріву та замерзання. Сенсорний багатофункціональний дисплей дозволяє легко налаштувати котел під потреби користувача. Підтримує режими: опалення, тепла підлога, підігрів гарячої води.
Підтримує підключення непрямого водонагрівача або буферних ємностей. Можливе підключення кімнатного програматора для автоматичного керування, а вбудований Wi-Fi-модуль дозволяє керувати роботою котла через смартфон з любої точки планети
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 7.5 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Опалення | |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Об'єм розширювального бака | 5 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 683 мм |
| Ширина | 381 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
- Ціна: 21 369 ₴
