Електричний котел Tatra-line Smart 16kW TL-M16

безкоштовна доствка
- Немає в наявності
- Код: 78175
26 189 ₴
+380 (98) 485-00-88
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити електричні котли Tatra Ви можете в нас в інтернет-магазині Santermo.com.ua оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за зазначеними телефонами
Електричний котел серії Smart від польського виробника Tatra
Сучасні електричні котли з використовуваним розробленням нагрівання для генерації тепла завдяки споживанню електроенергії.
Котел обладнаний насосом і розширювальним баком.
Віддалене керування через Wi-Fi за допомогою смартфона дає змогу керувати котлом віддалено.
Високий рівень ККД — 98%
Можливість під'єднання до непрямого водонагрівача та буферних ємностей для ГВС
Комплектація:
Сенсорна панель
Світлодіодний екран
Циркуляційний насос
Система віддаленого керування через Wi-Fi
Подвійний захист від сухого нагрівання
Техніка виявлення несправностей
Функція автоматичного захисту від замерзання
Наднизький рівень шуму
Живлення 220/380 В
Під'єднання: 3/4"
Електричний котел серії Smart від польського виробника Tatra
Сучасні електричні котли з використовуваним розробленням нагрівання для генерації тепла завдяки споживанню електроенергії.
Котел обладнаний насосом і розширювальним баком.
Віддалене керування через Wi-Fi за допомогою смартфона дає змогу керувати котлом віддалено.
Високий рівень ККД — 98%
Можливість під'єднання до непрямого водонагрівача та буферних ємностей для ГВС
Комплектація:
Сенсорна панель
Світлодіодний екран
Циркуляційний насос
Система віддаленого керування через Wi-Fi
Подвійний захист від сухого нагрівання
Техніка виявлення несправностей
Функція автоматичного захисту від замерзання
Наднизький рівень шуму
Живлення 220/380 В
Під'єднання: 3/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 17.5 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Колір | Білий |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 665 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Глибина | 218 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Об'єм розширювального бака | 5 л |
- Ціна: 26 189 ₴



