Електричний котел Tatra-line Base 13kW TL-F13

безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 78164
20 808 ₴
+380 (98) 485-00-88
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити електричні котли Tatra Ви можете в нас в інтернет-магазині Santermo.com.ua оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за зазначеними телефонами
Електричний котел комплектації BASE від польського виробника Tatra
Електричні котли Tatra-line серії Base оснащені запатентованим теплообмінником з сухими нагрівальними елементами, що забезпечує ефективну тепловіддачу та безпечну роботу.
Котел має наднизький рівень шуму та високий ККД - близько 99%
Завдяки модуляції потужності в реальному часі забезпечується суттєва економія електроенегрії та довговічність обладнання.
Котел укомплектований циркуляційним насосом, розширювальним баком та краном підживлення. Оснащений функціями захисту від сухого нагріву та замерзання. Сенсорний дисплей дозволяє легко налаштувати котел під потреби користувача.
Підтримує підключення непрямого водонагрівача або буферних ємностей. Можливе підключення зовнішнього термостата та кімнатного програматора для автоматичного регулювання температури та економії енергії. Підтримує підключення Wi-Fi модуля для зручності управління системою опалення
Комплектація:
Сенсорна екран світодіодний
Циркуляційний насос
Розширювальний бак 5 л
Техніка виявлення несправностей
Подвійний захист від сухого нагрівання
Практично безшумний у роботі
Живлення — 220/380 В
Під'єднання 3/4"
Електричний котел комплектації BASE від польського виробника Tatra
Електричні котли Tatra-line серії Base оснащені запатентованим теплообмінником з сухими нагрівальними елементами, що забезпечує ефективну тепловіддачу та безпечну роботу.
Котел має наднизький рівень шуму та високий ККД - близько 99%
Завдяки модуляції потужності в реальному часі забезпечується суттєва економія електроенегрії та довговічність обладнання.
Котел укомплектований циркуляційним насосом, розширювальним баком та краном підживлення. Оснащений функціями захисту від сухого нагріву та замерзання. Сенсорний дисплей дозволяє легко налаштувати котел під потреби користувача.
Підтримує підключення непрямого водонагрівача або буферних ємностей. Можливе підключення зовнішнього термостата та кімнатного програматора для автоматичного регулювання температури та економії енергії. Підтримує підключення Wi-Fi модуля для зручності управління системою опалення
Комплектація:
Сенсорна екран світодіодний
Циркуляційний насос
Розширювальний бак 5 л
Техніка виявлення несправностей
Подвійний захист від сухого нагрівання
Практично безшумний у роботі
Живлення — 220/380 В
Під'єднання 3/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Колір | Білий |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Глибина | 218 мм |
| Ширина | 398 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Об'єм розширювального бака | 5 л |
- Ціна: 20 808 ₴




