Твердопаливний Котел DTM Force 17 КВт

безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 83932
36 890 ₴
+380 (98) 485-00-88
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Твердопаливний котел DTM Force Ви можете в нас в інтернет-магазині Santermo.com.ua оформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за зазначеними телефонами.
Твердопаливний котел DTM Force
Серія котлів Force — сталеві водогрейні котли з водонаповненим колосниковим решітком і ручним завантаженням палива. Це новий модельний ряд, який наданий у двох варіантах потужності 14 і 17 кВт.
Універсальний до різних типів палива — дрова, вугілля й навіть може використовуватися як утилізатор побутових відходів. Від якості палива залежатиме лише кількість роботи на одному завантаженні. Так, наприклад, на деревині 6-8 годин, а на вугільному паливі 8-12 годин на одному завантаженні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DTM |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Торф |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вага | 151 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм камери згоряння | 57 |
| Площа обігрівання | 170 |
- Ціна: 36 890 ₴







