Бак розширювальний проміжний Zilmet VSG для сонячних систем, 5 літрів

- В наявності
- Код: 11A0000512
2 659 ₴
+380 (98) 485-00-88
Багатоканальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити 11A0000512 розширювальний бак Zilmet без мембрани VSG 5 літрів для сонячних систем Ви можете у нас в інтернет магазині SanTermo.com.uaоформивши замовлення через кошик або зателефонувавши за вказаними телефонами.
додатковий проміжний розширювальний бак для сонячних систем
Проміжні баки для сонячних систем
Додатковий проміжний розширювальний бак Zilmet VSG забезпечений клапанами на вході та на виході і встановлюється перед основним розширювальним баком.Бак VSG забезпечує попереднє розсіювання тепла і зниження робочої температури теплоносія, що значно збільшується на строк служби основного розширювального бака.
- робоча температура від -10 до +110 С
- максимальне тиск 10 бар

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilmet |
| Країна виробник | Італія |
| Із замінної мембраною | Ні |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Об'єм розширювального бака | 5 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
- Ціна: 2 659 ₴

